Одного разу в лісі

В сучасному світі все більше і більше уваги приділяється свідомому ставленню до тварин, до їхніх прав та свобод. Проте, і досі існує дуже багато порушень зі сторони людей, що стосуються цих тем. Суспільству варто всерйоз замислитись над тим, що тварини дотепер страждають від насильства і недбалості людей.

«Одного разу в лісі» (onceintheforest.com) —  це цілий всесвіт!

Тема поваги до природи дуже важлива для сучасного світу і потребує масштабного розголосу. Привертати увагу публіки до неї ми вирішили різними способами!

Шанобливе ставлення до тварин — це вже не про вибір, це необхідність для планети та для людства!

Проєкт спрямований на те, щоб допомогти людству краще зрозуміти світ тварин. Місія полягає в сприйнятті себе як унікальної частини чогось більшого та глибшого. Ніхто не самотній — навколо існує світ, який варто пізнавати та якому варто довіряти.

Саме тому ми вирішили створити проєкт, який включає різні напрямки інформаційного розголосу та залучення публіки.

Ми впевнені, що широкий вибір інструментів дасть можливість достукатися до кожного та приверне увагу суспільства до проблеми поваги до світу природи та ставлення до тварин.

Нашим проєктом ми залучаємо глядачів через діалог зі світом тварин до самих себе, адже ми всі є дзеркалом один одного.

Кожен крок, кожна обійма, кожне слово має значення. Запрошуємо до спільного мистецтва маленьких сміливих кроків.

Детальніше про проект на Фейсбук:

https://www.facebook.com/OnceInTheForest/?ref=settings

Детальніше про проект в Інстаграм:

https://www.instagram.com/once.in.the.city/

За допомогою мистецьких інструментів ми показуємо історію мешканців лісу, знайомство зі світом людей та можливість співіснування. Проєкт спрямований на те, щоб людство краще зрозуміло світи тварин і людей.

Місія полягає в тому, щоб сказати дитині та дорослому, що він/вона не самотній у світі природи, що він/вона є унікальною частиною чогось більшого. Якщо він почуває себе самотнім, є друзі та родина, ігри та його допомога іншим — людям чи тваринам. Екологічна тема розкривається через співчуття тваринам, які відчувають ті ж емоції, що і люди – радість і самотність, смуток і цікавість до нового.

Ми збираємось досягти складної трикомпонентної мети:

  • забезпечення високоякісного сучасного мистецького продукту, використовуючи новітні інструменти для передачі емоцій та вражень
  • створення основи для формування нового покоління глядачів цирку
  • ненасильницьке формування екологічної свідомості

 

Результати проєкту


  • «Одного разу в місті (Львів)» першим із циклу запланованих перфомансів. Показаний двічі в рамках програми Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt 7 серпня 2019-го року. Близько 150 глядачів охоплено двома перформансами. Бюджет проєкту  150000 грн. Задокументовано відео-репортаж перфомансу.
  • «Одного разу в місті (Київ)»  ще один перформанс проведено у лютому 2020-го року в метрополітені та на Центральному вокзалі міста Києва
  • розпочата робота над великою виставою (цирк без тварин) під назвою «Трям-експрес» за мотивами казок Сергія Козлова
Scroll to Top