Фонд імені Семена Обломея

ЗРОБИТИ ВНЕСОК


Банківський переказ в гривні:

БО «БФ «Пелі кен лів»

Код ЄДРПОУ 41215609

п/р UA363052990000026003016211452

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Київ

МФО 305299

Призначення платежу: благодійний внесок

Оплатити через Лікпей

посилання: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/i45596205793

QR code для платежу через Liqpay:

Стипендіальний фонд ім. Семена Обломея – це фонд, створений в пам’ять нашого колеги, 22-річного українського воїна, який захищав свою землю та загинув 21 червня 2022 у місті Сіверодонецьк від авіабомби. Перед загибеллю Семен вивів своїх побратимів у безпечне місце.

Семен був студентом 3-го курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України ННІ лісового і садово-паркового господарства, і хотів пов’язати своє життя з лісом.

У кінці січня 2022 успішно закінчив 4-х місячний курс з лісівництва в Швеції.

Семен  мріяв стати арбористом – доглядати та лікувати деревні рослини, тож цей фонд має за мету допомогти людям отримати фахову сертифікацію арбориста, важливої та складної професії.

За посиланням нижче Ви зможете завантажити міні-книгу про життя та шлях Семена.

Присвячується Семену Обломею, Воїну Світла, члену команди Пелі кен лів

 

 

 

Останнє інтервью Семена, записане Юрієм Бутусовим, відомим військовим журналістом:

В національному Ботанічному саду імені Миколи Гришка, НАН України, зростає молоде деревце гінкго білоба, яке Семен виростив з насіння, а ми перенесли в Ботсад в пам’ять про нього.

Під час навчання Семен стикнувся з тим, що опанувати професію, яка так його захопила, досить складно, оскільки в Україні не існує профільних освітніх програм і, як наслідок, обмежена кількість фахівців, у яких можна навчатися.

Семену пощастило знайти наставника, але багато студентів і абітурієнтів навіть не здогадуються, що така необхідна і важлива професія існує.

Мета нашого фонду – створити генерацію талановитих і сильних арбористів в Україні.

Досягнення нашої мети ми бачимо комплексним.

1. Насамперед фонд хоче відкрити людям, що існує така професія як арборист. Для цього ми хочемо створити базовий україномовний онлайн курс, проходження якого надасть студентам та випускникам  українських ВУЗів та технікумів за суміжними спеціальностями розуміння про професію, та про набір необхідних теоретичних знань, необхідних арбористу.

2. Після проходження онлайн курсу та підтвердження рівня знань, фонд планує надавати студентам можливість проходження практики арбориста для якісного опанування практичних навичок.

3. Після проходження практики та отримання всіх необхідних знань, студент буде мати можливість отримати грант від фонду на проходження міжнародної сертифікації арбориста.

Таким чином, фонд ім. Семена Обломея буде втілювати його мрію – лікувати дерева України, а може і за її кордонами. А також фонд об’єднає спільноту викладачів та професіоналів, що будуть піклуватися про природу та дерева України.

Результати проєкту:

Фонд Семена Обломея отримав професійну підтримку від міжнародної та української спільноти арбористів, нашими партерами стали інститут Дерева (Польща), Асоціація арбористів (Великобританія), Landscape and Green Infrastructure Experts (Литва) і вже навесні цього року спільно з UA ARBO TOUR були проведені спільні заходи для активістів у Львові та Києві та співробітників Київзеленбуду.

Завдяки вашим благочинним внескам ми змогли оплатити роботу оператора і ділимося з вами важливою інформацією через окремо створені соцмережі Фонду та Youtube каналі. Ми також почали проводити вебінари про дерева, залучаючи найкращих фахівців, тож долучайтеся.

Прочитати про UA ARBO Tour та про Фонд Семена Обломея на сторінках журналу Британської Асоціації.

Проєкт в соціальних мережах:

Scroll to Top